Autobusy PKS Przemyśl
Tanie Przewozy Autokarowe Autokarem PKS Przemyśl

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Przemyślu to firma działająca na rynku usług przewozowych od ponad 60 lat. Od 1990r. funkcjonowała jako samodzielne Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Przemyślu. W 2001r. w wyniku prywatyzacji Przedsiębiorstwo przekształciło się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Głównym przedmiotem działalności Spółki są regularne przewozy pasażerskie: na liniach krajowych i międzynarodowych oraz nieregularne (wynajem autokarów).

Tanie Bilety PKS Przemyśl na połączenia autokarowe z Przemyśla do Warszawy; z Przemyśla do Jeleniej Góry; z Przemyśla do Zielonej Gróry można nabyć przy pomocy wyszukiwarki zamieszczonej poniżej.

Sprawdź Połączenia Autokarowe PKS Przemyśl
Tanie Bilety Autobusowe do Warszawy, Zielonej Góry, Jeleniej Góry

Przygraniczne położenie wyspecjalizowało linie autokarowe PKS Przemyśl w połączeniach autokrem z:

- Ukrainą (Przemyśl, Medyka, Szegini, Zabołotiw, Czerniowceśl, Medyka, Szegini, Lwów, Iwanofrankowskśl, Medyka, Szegini, Iwanofrankowsk, Kołomyjaśl, Medyka, Tarnopol, Podwołoczyskaśl, Medyka, Szegini, Mościska, Samborśl, Medyka, Szegini, Sambor, Drohobycz, Tryskawiec, Stryjśl, Medyka, Tarnopol).

Firma posiada na swoim wyposażeniu ponad 100 autobusów, w tym autobusy komfortowo wyposażone marki MERCEDES, MAN, VOLVO, SETRA, BOVA do obsługi kursów dalekobieżnych oraz wynajmów zagranicznych.

Przewozy autokarowe PKS Przemyśl

Tanie Bilety autokarowe na autobusy PKS Przemyśl mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń autokarowych zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

- 60 przewoźników zrzeszonych w ramach jednej grupy Voyager obsługującej 40 państw/ 800 miejscowości,
- oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi,
- cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu. Im bilet kupiony wcześniej tym cena niższa,
- jednorazowy Zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy,

- połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami do zakupienia!