Autobusy Motyl Travel and Transport

Firma Transportowa Motyl ma swoją siedzibę w Lublinie. Realizuje przewozy autokarowe w kraju i zagranicą pomiędzy Polską a Białorusią. Zapewnia przewóz osób na jednej trasie z Lublina do Brześcia na Białorusi.

Podróż pomiędzy Lublinem a Brześciem realizowana autokarem Motyl Travel trwa 3h 50 minut. Szacunkowy koszt przejazdu w jednąstronę wynosi 40 PLN. Wyjazdy są realizowane 6 razy w tygodniu.

Wyjazdy w Lublinie są realizowane z Dworca al.Tysiąclecia 5 stanowisko 0. W Brześciu przystankiem docelowym jest Dworzec ul. Mickiewicza 35 stanowisko 13.

Tanie Bilety Autokarowe na przewozy autobusem z Polski do Białorusi oraz z Białorusi do Polski w szczególności na trasie obsługiwanej przez autokary Motyl z Lublina do Brzescia można kupić wykorzystując wyszukiwarkę Voyager zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku, daje możliwośćnie tylko zakupu biletu ale również jego zmiany oraz zwrotu. Zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy wszystkich przewoźników na trasie Polska Białoruś.

Sprawdź połączenia autokarowe Motyl Travel
Kup Bilet Autobusowy na autokary Motyl Travel do Białorusi