Autobus GROMADA

to nazwa kojarzona w branży turystycznej od 1937r. W obecnym kształcie Spółka wykonuje usługi transportowe od 1937roku. Okres ten pozwolił wypracować wysokie standardy wykonywanych usług w obszarze przede wszystkim zapewnienia bezpieczeństwa przewożonych osób oraz sprawnej i ekonomicznej organizacji transportu. Spółka współpracuje bezpośrednio z przewoźnikami stosującymi równie wysokie standardy wykonywania usług, dzięki czemu może obsłużyć największe zadania transportowe. W palecie swoich usług posiada m.in. organizację transportu międzynarodowego, prowadzenie hoteli, usługi ochrony mienia i osób, usługi inwestycyjne. Zatrudnieni w Spółce kierowcy oraz pozostały personel legitymuje się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze przewozów osób, cechuje ich wysoka kultura osobista oraz troska o bezpieczeństwo i wygodę pasażerów.

Firma dysponuje nowoczesnym taborem samochodowym, oferują do wykonywania usług autokary i minibusy najnowszej generacji. Posiadany tabor sukcesywnie jest odnawiany i rozbudowywany, co gwarantuje wysoką jakość oferty, pewne i bezpieczne przewozy.
W trosce o bezpieczeństwo o wygodę pasażerów wnętrze naszych pojazdów wyposażono w wygodne uchylne i rozsuwane siedzenia wyposażone w pasy bezpieczeństwa, indywidualne nawiewy i oświetlenie, wydajne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, a także nagłośnienie. Komfortowa aranżacja wnętrza zapewnia wygodę podróży, zarówno na długich, jak i krótkich trasach.

Najczęściej realizowanym połączeniem przez Gromadę jest trasa: Polska – Niemcy z miastem docelowym Saarbrucken.
W sprzedaży swoich biletów firma stosuje odpowiednie zniżki dla różnych grup wiekowych. Bilety Gromady są do kupienia przy wykorzystaniu naszej strony internetowej.

Sprawdź połączenie autokarowe,
Kup Bilet Autobusowy na autokary Gromada do Niemiec

Autobusy Gromada

Tanie Bilety na autobus Gromada mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń autokarowych zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

- 60 przewoźników zrzeszonych w ramach jednej grupy Voyager obsługującej 40 państw/ 800 miejscowości
- oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi
- cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu. Im bilet kupiony wcześniej tym cena niższa.
- jednorazowy Zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy.

- połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami do zakupienia!