Autobusy Eurolines MądelTrans

Eurolines to organizacja zrzeszająca niezależne firmy przewozowe, które tworzą jedną z największych europejskich sieci połączeń pozwalających na swobodne przemieszczanie się w ponad 500 kierunkach.

Obecnie bo od 2013r dokonała po przejęciu przez firmę MądetTrans z Tarnowa zmiany nazwy na Eurolines Mądeltrans. W głównej mierze firma realizuje przewozy w kierunku Europy Zachodniej w tym do Niemiec, Belgii, Francji, Włoch, Holandii, Danii, Anglii, Węgier, Słowacji. W ramach uzupełnienia oferty wprowadzone zostały również przewozy do Białorusi a także na Ukrainę. Firma kooperuje z wieloma partnerami (takimi jak: Eurolines PORTUGALIA i EUROLINES FRANCJA), którzy w jej iminieu wykonują przewozy poza Paryż i Grenoble.

Tanie bilety autokarowe na przewozy z i do Belgii, Białorusi, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Niemiec, Włoch, Węgry, Ukrainę, Słowację obsługiwane przez autokary Eurolines-Madeltrans można kupić przy wykorzystaniu wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona szereg połączeń w promocyjnych cenach, zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów VT Eurolines oraz innych przewoźników zrzeszonych w programie EuroTicket.

Przewozy Autobusowe Eurolines MądelTrans wykonuje z Polski do:

- Belgii - (Bruksela, Gandawa, Liege)

- Białorusi - (Mińsk, Brześć)

- Francji - (Angers, Belfort, Besancon, Bordeaux, Brive, Caen, Chalon Sur Saone, Clermont-Ferrand, Dijon, Grenoble, Lille, Lyon, Metz, Mulhouse, Nancy, Nantes, Orlean, Paryż, Perigueux, Poitiers, Reims, Rennes, Rouen, Saint Etienne, Strasbourg, Tours, Tulle, Ussel)

- Holandii - (Amsterdam, Arnhem, Breda, Haga, Rotterdam, Utrecht)

- Słowacji - (Trstena/ Trzciana)

- Węgry - (Budapeszt, Parassapuszta, Retsag)

- Włoch - (Bolonia, Bolzano, Florencja, Modena, Neapol, Rzym Roma, Trento, Werona)

- Ukrainę - ( Kijów, Żytomierz, Równe, Lwów Lwow)

- Danii - (Kopenhaga)

- Niemiec - (Aachen, Berlin, Dusseldorf, Kolonia, Monachium)