Autobusy ATE Transport

to firma transportowa, która ma swoją siedzibę w Gdańsku. Wyspecjalizowała się w organizacji przewozu osób z Polski na Ukrainę. Połączenia autobusowe na trasie z Polski na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski obsługiwane przez tego przewoźnika są wykonywane 2 razy w tygodniu: wtorki i piątki.

Podróż z Gdańska do Iwano Frankowska trwa około 17h.

- Miasta docelowe w Ukrainie do których dociera autokar ATE: Rawa Ruska, Lwów, Stryj, Morszyn, Dolina, Kałusz, Iwano-Frankowsk.

- Wyjazdy z Polski są możliwe z: Gdańska, Elbląga, Ostródy, Warszawy, Lublina (przejscie graniczne Hrebenne)

Pasażerowie, ktorzy zdecydują się podróżować do Iwano Frankowska i wybiorą linie autokarowe ATE mogą zabrać do autobusu bagaż podstawowy 1szt do 25kg oraz bagaż podręczny do 5kg bezpłatnie. Dodatkowy bagaż kosztuje 1szt do 25kg około 30 PLN.

Tanie Bilety Autokarowe na autokary, autobusy ATE Transport zapewniające przewozy osób na trasie Polska Ukraina Polska mozna kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie. Uwzględnia ona aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Ukraina. Pozwala na zakup, zmianę oraz na zwrot zakupionego biletu, Daje możliwość zakupienia biletu OPEN którego ważność wynosi 6miesięcy od daty pierwszej podróży.