Autobusy do Tarnopola. Przewozy autokarowe Ukraina

Przewozy autokarowe Polska cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Dlatego też wielu przewoźników oferuje swoim pasażerom liczne autobusy do Tarnopola. Taką ofertę wprowadził ostatnio także przewoźnik Intercars. Firma ta oferuje swoi-klientom liczne i tanie połączenia autobusowe na trasie Polska Ukraina. Na terenie Ukrainy Intercars obsługuje takie miasta jak: Tarnopol, Lwów, Chmielnicki , Humań, Pierwomajsk, Cheresoń, Mikołajów oraz Jużnoukrańsk.

Kup online tanie bilety autokarowe do Tarnopola
Autobusy i przewozy autokarowe Ukraina

Ofertę jaką są autobusy do Tarnopola zapewniają także takie firmy jak: Yokato Sp. z o. o., Eurolines Mądeltrans, Eurolines Madeltrans, Easter European Travel, Ecolines oraz Visitor. Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi powyżej wyszukiwarkami biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Dzięki nim każdy zainteresowany może szybko i bez wychodzenia z domu kupić bilety autokarowe do Tarnopola w bardzo atrakcyjnych cenach. Już teraz skorzystaj z oferowanych połączeń autobusowych na trasie Polska Ukraina i jedź do wybranego miasta.

Kup online tanie bilety autokarowe do Tarnopola i przekonaj się, że podróż autokarem na Ukrainę to najlepszy sposób na dojazd do wybranego miasta. Autobusy do Tarnopola oferowane przez firmę Intercars odjeżdżają z następujących polskich miast: Lublin, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław, Leszno, Poznań oraz Warszawa. Wybierz swoje najbliższe miasto i już teraz ciesz się możliwością taniej i bezpośredniej podróży na Ukrainę.

Autobusy do Tarnopola

 

Czy wiesz, że...?
Tarnopol jest miastem na Ukrainie, położonym nad Seratem. Jest to znaczący ośrodek kulturalny, przemysłowy i oświatowy. Jet to także ważny węzeł komunikacyjny Ukrainy. Historia miasta sięga XVI wieku, a zostało ono założone przez hetmana Jana Tarnowskiego. Na początku Tarnopol należał do Polski, a obecnie leży na terytorium Ukrainy. Jeżeli chcesz zobaczyć to piękne miasto, to kup bilety autokarowe do Tarnopola i ciesz się wymarzoną podróżą.

Co warto zobaczyć?
zamek,
kościół MB Nieustającej Pomocy,
kościół parafialny,
stara synagoga,
zabytki sakralne.

Przykładowe połączenia autobusowe Polska Tarnopol

Wrocław-Katowice-Kraków-Rzeszów-Lwów-Złoczów -Tarnopol
Kraków-Rzeszów-Jarosław-Lwów -Tarnopol
Gdańsk- Bydgoszcz- Warszawa- Poznań – Łódź- Katowice- Kraków- Tarnów- Lwów - Tarnopol
Poznań- Łódź- Katowice- Kraków- Tarnów- Lwów - Tarnopol
Jelenia Góra- Wrocław- Katowice- Kraków- Rzeszów- Lwów- Złoczów- Tarnopol
Gdańsk – Bydgoszcz – Toruń – Poznań – Warszawa – Łódź – Częstochowa – Katowice – Kraków – Tarnów – Korczowa – Lwów – Tarnopol.