Autobusy do Lwowa. Przewozy autokarowe Ukraina

Połączenia Polska Ukraina cieszą się obecnie coraz większą popularnością. W związku z tym liczne firmy transportowe wprowadzają do swoje oferty autobusy na Ukrainę. Dzięki temu pasażerowie mogą cieszyć się częstymi i tanimi połączeniami autobusowymi Polska Ukraina. Obecnie taką ofertę wprowadza firma Intercars. Dzięki temu przewoźnikowi dojedziemy do takich miast jak: Lwów, Tarnopol, Chmielnicki, Winnica, Uman (Humań), Perwomajsk (Pierwomajsk), Jużnoukrańsk, Voznesens (Voznesensk ), Mykolajiv (Mikołajów), Cherson (Chersoń).

Kup online tanie bilety autokarowe do Lwowa TUTAJ!
Autobusy i przewozy autokarowe Ukraina

Autobusy do Lwowa oferują także takie firmy transportowe jak: Ecolines, Agat, Ate Transport, Przykarpacki Ekspres, Eastern European Travel, Eurolines Mądeltrans oraz Yokato Sp. z o. o. Aby kupić tanie bilety autokarowe do Lwowa wystarczy skorzystać z zamieszczonych na naszej stronie internetowej wyszukiwarek biletów Voyager i Euroticket. Dzięki nim każdy może szybko i bez wychodzenia z domu kupić tanie bilety autokarowe do Lwowa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Lwów to jedna z najchętniej odwiedzanych miejscowości na Ukrainie. Zatem nie czekaj i skorzystaj z oferty jaką są przewozy autokarowe do Lwowa i poznaj to piękne miasto. Bilety autokarowe na Ukrainę są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego też nie czekaj i poznaj to miasto już dziś. Połączenia autobusowe Polska Lwów zapewnią Ci szybki i wygodny transport do tego miasta. Przewoźnik Intercars zapewnia autobusy na Ukrainę z takich polskich miast jak: Warszawa, Poznań, Leszno, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Rzeszów oraz Lublin.

Autobusy do Lwowa

Czy wiesz, że...?
Położony na Ukrainie Lwów jest historycznie silnie związany z Polską. Miasto zostało założone około XIII wieku, a już w wieku XIV znalazło się w granicach Królestwa Polskiego. Po rozbiorach Polski znalazło się w granicach Austro-Węgier. Po odzyskaniu niepodległości i wojnie polsko-bolszewickiej było jednym z największych miast II Rzeczpospolitej. Po drugiej wojnie światowej Lwów znalazł się na terytorium ZSRR, obecnie należy do Ukrainy.

Co warto zobaczyć?
Stare Miasto,
Katedra Łacińska,
Rynek z zabytkowymi kamienicami,
liczne zabytki sakralne,
Cmentarz Obrońców Lwowa (Orląt Lwowskich),
liczne lwowskie pomniki.


Przykładowe połączenia autobusowe Polska Ukraina

Gdańsk – Bydgoszcz – Toruń – Warszawa – Lublin – Lwów.
Poznań – Łódź – Częstochowa – Katowice – Kraków – Tarnów – Lwów.
Gdańsk – Elbląg – Ostróda – Warszawa – Lublin – Lwów.
Warszawa – Lublin – Lwów.
Chorzów – Katowice – Kraków – Rzeszów – Lwów.