Autobusy do Strasbourga


Nie możesz zdecydować się gdzie pojechać na urlop? Jakie państwo wybrać, może jakieś strategiczne miasto? Chyba mamy dla Ciebie doskonale rozwiązanie! Już dzisiaj na naszej stronie internetowej możecie kupić bilety autokarowe do Strasbourga. To miasto w północno-wschodniej Francji, położone przy granicy niemieckiej na Renie. Skorzystaj z oferty jaką są autobusy do Strasbourga i podóżuj tam z taki przewoźnikami jak Sindbad, Eurobus-Eurolines Polska i Sindbad-Interbus.

Autobusy do Strasbourga

 

Łagodny klimat w Strasbourg sprzyja zwiedzaniu, a jest co zwiedzać. Strasbourg nazywany "miastem tysiąca kościołów" to idealne miejsce do zobaczenia na własne oczy cudów architektury. Centrum miasta ulokowane jest na małej wyspie, którą otaczają kanały wodne. Zawsze marzyłeś żeby zobaczyć siedzibę Rady Europy, Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, czy Parlamentu Europejskiego, teraz masz okazję!! Zamów przez Internet bilety autokarowe do Strasbourga i zobacz to miejsce na własne oczy.

W Strasbourgu znajduje się również Katedra Najświętszej Marii Panny, która onieśmiela swoją patetycznością i wzniosłością. Katedra ta stanowiła inspirację dla samego Jana Wolfganga Goethego. Gwarantujemy dogodne połączenia autobusowe do Strasbourg. Tylko w Strasbourgu będziesz miał okazję spróbować pysznego Flammekueche, czyli tradycyjne alzackie danie w formie tarty na bazie ciasta chlebowego, cebuli, boczku ciętego w drobne słupki i śmietany. Chciałbyś spróbować? Proszę bardzo! Przewozy autokarowe do Strasbourga czekają już tylko na Ciebie. Naprawdę szkoda marnować czasu na siedzenie przed telewizorem, świat jest taki piękny. A autobusy do Strasbourga już są gotowe do drogi. Pakuj plecak, zabierz aparat i ruszaj w drogę. Pamiętaj, że autobusy do Strasbourga wyruszają z wielu polskich miast więc nie wahaj się już ani chwili. Czekamy tylko na Ciebie!!

 

Czy wiesz, że...?

Historia Strasburga sięga czasów starozytnych, kiedy powstała tu pierwsza osada Celtów. Miasto zostało założone już w 12 roku przed naszą erą. Obecnie Strasburg jest jednym z głównych miast Unii Europejskiej, ponieważ w 1992 roku wybrano go na siedzibę Parlamentu Europejskiego. Już teraz kup przez internet tanie bilety autokarowe do Strasburga i zobacz jego najpiękniejsze zabytki. 

Co warto zobaczyć?

- gmach Parlamentu Europejskiego, 

- Katedra Najświętszej Marii Panny,

- liczne zabytki sakralne, 

- Pałac des Deux-Ponts,

- Kolegium Jezuitów,

- Opera z XIX wieku,

- Pałac Reński.

 Skorzystaj z naszej strony internetowej i ciesz się tanimi biletami autokarowymi do Strasburga, które możesz kupić na naszej stronie internetowej, dzięki wyszukiwarkom Voyager i Euroticket.

Przewozy autokarowe do Strasbourga

Białystok - Łomża - Ostrów Maz. - Warszawa - Łódź - Sieradz - Kępno - Wrocław - Legnica - Bolesławiec - Strasbourg

Radom - Skarżysko Kamienna - Kielce - Jędrzejów - Częstochowa - Wrocław - Legnica - Strasbourg

Gdynia - Gdańsk - Grudziądz - Toruń - Bydgoszcz - Poznań - Leszno - Wrocław - Legnica - Bolesławiec - Strasbourg

Łódź - Sieradz - Kępno - Wrocław - Legnica - Bolesławiec - Strasbourg

Lublin - Puławy - Radom - Skarżysko Kamienna - Kielce - Jędrzejów - Częstochowa - Wrocław - Legnica - Strasbourg

Skarżysko Kamienna - Kielce - Jędrzejów - Częstochowa - Wrocław - Legnica - Strasbourg

Przemyśl - Jarosław - Przeworsk - Łańcut - Rzeszów - Dębica - Tarnów - Kraków - Katowice - Gliwice - Opole - Wrocław - Legnica - Strasbourg

Olsztyn - Ostróda - Elbląg - Gdańsk - Sopot - Gdynia - Słupsk - Koszalin - Szczecin - Strasbourg

Przeworsk - Łańcut - Rzeszów - Dębica - Tarnów - Kraków - Katowice - Gliwice - Opole - Wrocław - Legnica - Strasbourg

Kraków - Katowice - Gliwice - Opole - Wrocław - Legnica - Strasbourg