Autobusy do Metz

 
Francja na całym świecie słynie z dobrego wina i przecudnych widoków. Gdzie we Francji można zobaczyć najpiękniejsze winnice? Oczywiście w Metz. Przebywając w tej małej miejscowości ma się wrażenie, że urzeczywistniły się obrazy z dziecinnych bajek. Malownicza sceneria sprawia, że człowiek zapomina o wszystkich problemach. Chcesz odpocząć, spróbować jednych z najlepszych win na świecie? Koniecznie musisz zakupić bilety autobusowe do Metz i zobaczyć to wszystko na własne oczy. To cudowne miasto mieszczące się nad rzeką Mozela ma wiele do zaoferowania przyjeżdżającym tu turystom z całej Europy.
 
Autobusy do Metz
 
 
W mieście znajduje się wiele zabytków, które koniecznie trzeba zobaczyć. Metz  posiada pochodzącą z 1908 roku stacje kolejową Gare de Metz, jednakże przewozy autokarowe do Metz są dużo bardziej bezpieczne. W mieście znajduje się Synagoga z 1848 roku, a także Kaplica Templariuszy z XIII wieku. Autobusy do Metz to wysokiej klasy przewoźnicy, którzy gwarantują komfort podróży. Spacerując uliczkami miasta nie sposób nie zobaczyć jednego z najstarszych kościołów w Europie, czyli Bazyliki św. Piotra. Połączenia autobusowe do Metz są w bardzo niskich cenach, dodatkowo podróżując do Metz możesz zwiedzić inne regiony Francji.
 
Na szczególną uwagę zasługuje Katedra św. Szczepana z XIII wieku z witrażami samego Jeana Cocteau. Kupując bilety autokarowe do Metz gwarantujesz sobie i swoim najbliższym eskapadę marzeń. Warto zobaczyć jaki świat jest piękny, a zamawiając bilety autokarowe do Metz robisz pierwszy, najważniejszy krok do poznania tego świata. Przywożąc ze sobą dużo suwenirów, wspomnieć i dobre wino.
 
Czy wiesz, że...? 
Metz jest bardzo chetnie odwiedzanym miastem i cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno wśród turystów, jak i ludzi poszukujących pracy. Już teraz skorzystaj z naszej oferty i ciesz się połączeniami autobusowymi z Polski do Francji. Odwiedź nie tylko Metz, ale także Paryż, Marsylię, Grenoble, Reims oraz wiele innych miast. 
 
Co warto zobaczyć? 
- piękną katedrę św. Szczepana, 
- kaplica Templariuszy, 
- Bazylika św. Piotra.
 
Kup online tanie bilety autokarowe do Metz i ciesz się ofertą, jaką są przewozy autokarowe do Francji. Obecnie autobusy do Metz zapewniają następujący przewoźnicy: Sindbad, Sindbad-Interbus, Intercars-Basque oraz Eurobus Eurolines Polska.
 

Przewozy autokarowe do Metz

Rzeszów - Ropczyce - Dębica - Tarnów - Brzesko - Bochnia - Gliwice - Pyskowice - Toszek - Strzelce Opolskie - Izbicko - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław - Legnica - Bolesławiec - Zgorzelec - Metz.

Warszawa - Łódź - Zduńska Wola - Sieradz - Wrocław - Legnica- Legnica - Bolesławiec - Zgorzelec - Metz.

Przemyśl - Jarosław - Przeworsk - Rzeszów - Ropczyce - Dębica - Tarnów - Brzesko - Bochnia - Gliwice - Pyskowice - Toszek - Strzelce Opolskie - Izbicko - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław - Legnica - Bolesławiec - Zgorzelec - Metz. 

Kraków - Katowice - Chorzów - Bytom - Zabrze - Gliwice - Pyskowice - Toszek - Strzelce Opolskie - Izbicko - Opole - Brzeg - Oława- Wrocław - Legnica - Bolesławiec - Zgorzelec - Metz.

Stalowa Wola - Kolbuszowa - Rzeszów - Dębica - Tarnów - Kraków - Katowice - Bytom - Gliwice - Opole - Wrocław - Bolesławiec - Metz


Gdańsk - Tczew - Grudziądz - Toruń - Bydgoszcz - Gniezno - Poznań - Świebodzin - Słubice - Metz


Białystok - Zambrów - Ostrów Maz. - Warszawa - Łódź - Konin - Poznań - Świebodzin - Słubice - Metz