Autobusy do Grenoble


Za oknami biała pokrywa śnieżna przysłoniła świat, a Ty nie wiesz jak można kreatywnie i twórczo spędzić urlop? Mamy właśnie dla Ciebie w zaskakującą niskich cenach bilety autokarowe do Grenoble. Już dzisiaj możesz wyruszyć w niezapomnianą wycieczkę do ekonomicznej i naukowej stolicy Francji. Dla pasjonatów górskich eskapad mamy to idealne miejsce, ponieważ Grenoble leży u podnóża gór Chartreuse, pasma Vercors i Alp. Obecnie autobusy do Grenoble zapewniają Sindbad, Sindbad-Interbus, Intercars-Basque oraz zrzeszenie Eurobus-Eurolines Polska.

Pasjonaci zwiedzania ciekawych miejsc nie zawiodą się podróżą do Bastylii, którą każdego roku odwiedza około pół miliona turystów. Dodatkową atrakcja jest przejażdżka 80-letnią kolejka liniową, która bezpośrednio prowadzi do tej XVI - wiecznej warowni. Przewozy autokarowe do Grenoble zapewniają bezpieczną i wygodną podróż. W zaledwie kilkanaście godzin podróżowania będziesz mógł przechadzać się po Starym Mieście w Grenoble, którego centralnym miejscem jest Plac Grenette oraz Plac Św. Andrzeja.

Autobusy do Grenoble

 

 

Kupując bilety autokarowe do Grenoble zapewniasz sobie i swoim najbliższym niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w Twojej pamięci. Któż z nas nie marzy zobaczyć Katedry Notre-Damme, która była inspiracją samego Victora Hugo. Wygodne połączenia autokarowe do Grenoble sprawią, że podróż będzie tylko przyjemnością. A co jeszcze można zobaczyć w tym pięknym mieście? Zapewne pierwszy chrześcijański kościół Saint Laurent z XI wieku oraz XII- wieczny kościół Św. Andrzeja. Autobusy do Grenoble zawiozą Cię wprost do Ogrodu Delfinów - Jardin des Dauphins, które jest idealnym miejscem do spacerowania wzdłuż rzeki Isere. Co więcej autobusy do Grenoble wyruszają z wielu miast w Polsce, aby ułatwić Ci podróż. Nie zastanawiaj się dłużej, pakuj walizki, zabieraj rodzinę, kup bilety autokarowe do Grenoble i ciesz się pięknymi widokami, bo świat jest piękny!

 

Czy wiesz, że...? 

Grenoble jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast we Francji. To piękna miejscowość położona niedaleko Alp, która cieszy się zainteresowaniem wśród turystów z całego świata. Kup na naszej stronie internetowej tanie bilety autoakrowe do Grenoble i podróżuj tam szybko, wygodnie i bezpośrednio z kilkudziesięciu różnych miast w Polsce. 

Co warto zobaczyć?

- rynek, 

- warownię z XVI wieku, 

- plac św. Andrzeja,

- plac Grenette.

Skorzystaj z oferty jaką są połączenia autobusowe Polska Francja i podróżuj po Europie wygodnie, szybko i bez przesiadek! 

 

Przewozy autokarowe do Grenoble

Lublin - Puławy - Radom - Skarżysko Kamienna - Kielce -Jędrzejów - Częstochowa - Wrocław - Annemasse - Annecy - Chambery - Grenoble

Przemyśl - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Gliwice - Opole - Wrocław - Annemasse - Annecy - Chambery - Grenoble

Warszawa - Radom - Kielce - Kraków - Annemasse - Annecy - Chambery - Grenoble

Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice - Gliwice - Opole - Wrocław - Annemasse - Annecy - Chambery - Grenoble

Skarżysko Kamienna - Kielce -Jędrzejów - Częstochowa - Wrocław - Annemasse - Annecy - Chambery - Grenoble