Autokary do Białorusi
Tanie Przewozy Polska Białoruś

Miastami docelowymi do których docierają autokary są: Baranowicze, Brześć, Grodno, Mińsk, Lida, Witebsk, Orsza, Oszmiana, Szczuczyn, Słonim, Wołożyn, Wołkowysk, Zelwa.

Linie Autokarowe, które realizują przewozy autobusowe z Polski do Białorusi Ecolines, Eurobus- Eurolines Polska, Brestoblawtotrans, Eurolines MądelTrans, Motyl Travel, Biacomex.

Tanie bilety autokarowe z Polski do Białorusi, z Białorusi do Polski
Porównaj ceny w 2 systemach rezerwacyjnych

Tanie bilety autokarowe Voyager Tanie bilety autokarowe Euroticket

 

Tanie bilety autokarowe na przewozy autokarowe autokarem z Polski do Białorusi oraz z Bialorusi do Polski można kupić wykorzystując wyszukiwarki zamieszczone na stronie. Uwzględniają one wszystkie możliwe zniżki z tytułu wieku pasażerów widoczne na etapie wprowadzania danych (data urodzenia, nr legitymacji) oraz szereg połaczeń w promocyjnych cenach. Umożliwia ona również dokonywanie zakupu biletu autokarowego otwartego bez konieczności określania w nim terminu wyjazdu/ powrotu, zmianę zakupionego biletu oraz jego wycofanie z systemu/ zwrot.

Wybrane połączenia autokarowe z Polski do Bialorusi oraz z Białorusi do Polski. Więcej informacji o możliwych przewozach do Białorusi można uzyskać wpisując parametry własnej trasy do wyszukiwarki.

• Łódź - Warszawa - Białystok - Grodno - Lida - Mińsk

• Wrocław - Grodno - Lida - Mińsk

• Warszawa - Brześć - Baranowicze - Mińsk

• Białystok - Grodno - Szczuczyn - Lida - Wołożyn - Mińsk

• Warszawa - Białystok - Kuźnica Białostocka - Grodno

• Białystok - Kuźnica Białostocka - Grodno