Przewozy autokarowe do Dover

Ileż można pracować? Angielscy naukowcy ogłosili, że człowiek wypoczęty, zrelaksowany jest bardziej wydajnym pracownikiem, dlatego czas na urlop!! Już dziś nasza firma oferuje bilety autobusowe do Dover. Ten brytyjski port położony nad samym kanałem La Manche zachwyca bajkową scenerią. Zobaczysz tam zabytkowe fortyfikacje, militarną architekturę z XII wieku oraz cudowne białe kredowe klify. W mieście znajduje się stacja kolejowa Dover Priori oraz możliwość skorzystania z żeglugi promowej. Dogodne połączenia autobusowe do Dover pozwolą cieszyć się pięknymi widokami i komfortem podróży. Dodatkowo autobusy do Dover to wysokiej klasy pojazdy przeznaczone do długich tras.

Ty i Twoi najbliżsi na pewno zakochacie się w Tym miejscu. Być może ogród św. Jakuba również i na Tobie zrobi tak ogromne wrażenie jak na bohaterze dramatu Słowackiego, Kordianie. Miejsce to docenił już w XII wieku król Anglii - Henryk II, który zamieszkał w zamku Dover Castle, wybudowanym na szczycie klifu. Dover umożliwia łatwe i tanie podróżowanie do sąsiednich miejscowości. Możesz nie tylko zwiedzać zabytki i podziwiać architekturę, ale także pogłębiać swoją wiedzę z historii Anglii. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się połączeniami autobusowymi do Anglii.

Autobusy do Dover

Nie zwlekaj, autobusy do Dover odjeżdżają zwielu miejsc w Polsce, sam dokonujesz wyboru skąd ruszasz w swoją podróż. Nie bój się korzystać z uroków życia. Przywieziesz nie tylko cudowne fotografie ale i niezwykłe historie. To będzie podróż marzeń, Twoich marzeń. Przewozy autobusowe do Dover, które organizujemy spełniają wszystkie standardy europejskie. A może właśnie Dover jest Twoim miejscem na ziemi? Przekonaj się o tym zamawiając bilety autobusowe do Dover.

Czy wiesz, że...? 

Dover jest najbardziej znane ze swoim pięknych białych klifów, które witają przybywających drogą morską. To miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów. Pierwsza wzmianka o Dover pochodzi juz z 1086 roku, gdzie miasto jest wspomniane w Domesday Book. 

Co warto zobaczyć? 

- białe klify, 

- ogród św. Jakuba, 

- zamek-forteca z XII wieku. 

Skorzystaj z naszej oferty jaką są autobusy do Dover i ciesz się wygodną i bezpośrednią podróżą do wielu angielskich miast. Obecnie autokary do Dover zapewniają: Eurobus-Eurolines Polska, Polonia Transport, Sindbad oraz Sindbad-Interbus

 

Przykładowe połączenia autobusowe Polska Dover:

Białystok - Łomża - Ostrołęka - Ciechanów - Płock - Włocławek - Toruń - Inowrocław - Gniezno - Słubice - Dover. 

Przemysl - Jarosław - Przeworsk - Rzeszów - Ropczyce - Dębica - Tarnów - Brzesko - Bochnia - Słubice - Dover.

Kraków - Katowice - Chorzów - Bytom - Zabrze - Gliwice - Słubice - Dover.

Nysa - Kłodzko - Ząbkowice Śląskie - Dzierżoniów - Świdnica - Wałbrzych - Strzegom - Jawor - Legnica - Słubice - Dover. 

Zamość - Krasnystaw - Lublin - Puławy - Radom - Słubice - Dover.

Elbląg - Malbork - Tczew - Gdańsk - Gdynia - Wejherowo - Lębork - Słupsk - Sławno - Koszalin - Nowogard - Szczecin - Słubice - Dover.

Stalowa Wola - Tarnobrzeg - Sandomierz - Ostrowiec Świętokrzyski - Starachowice - Skarżysko-Kamienna - Kielce - Piotrków Trybunalski - Zduńska Wola - Sieradz - Kalisz - Słubice - Dover. 

Tomaszów Lubelski - Zamość - Krasnystaw - Lublin - Puławy - Radom - Słubice - Dover.

Sandomierz - Ostrowiec Świętokrzyski - Starachowice - Skarżysko-Kamienna - Kielce - Piotrków Trybunalski - Zduńska Wola - Sieradz - Kalisz - Słubice - Dover.